• +48 793 486 713

O nas

Nasze Biuro Brokerskie istnieje od 2000 roku. W stosunku do wszystkich naszych Klientów stosujemy jedną podstawową zasadę:

Dobro Klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

Nasi Klienci wiedzą, że nie jest to slogan. W zależności od potrzeb, współpracujemy z największymi zakładami ubezpieczeń lub niszowymi, ściśle wyspecjalizowanymi w określonych ryzykach.

Zadania naszego Biura jako brokera ubezpieczeniowego obejmują następujące czynności:

 • Analiza dotychczasowego stanu ochrony ubezpieczeniowej u Klienta

  Etap ten polega na ocenie ryzyk związanych z prowadzoną przez Klienta działalnością oraz merytorycznej kontroli poprawności funkcjonujących polis ubezpieczeniowych. Na podstawie takiej analizy wskazane zostają wady i zalety istniejącego poziomu ochrony ubezpieczeniowej, a także następuje identyfikowanie nie ubezpieczonych obszarów działalności firmy.
 • Opracowanie programu ubezpieczeniowego

  Na podstawie zebranych informacji konstruowany jest program, zawierający propozycje przedmiotu i zakresu ubezpieczenia. W wyniku konsultacji z Klientem uzgadniany jest szczegółowy zakres ochrony, z uwzględnieniem tych pozycji , które Klient postanawia pozostawić na własnym ryzyku.
 • Negocjacje warunków ubezpieczenia z zakładami ubezpieczeń

  Opracowany i zaakceptowany program ubezpieczeniowy przesyłany jest do wybranych towarzystw ubezpieczeniowych, gwarantujących bezpieczeństwo ochrony ubezpieczeniowej i zapewniających właściwy poziom obsługi. Po otrzymaniu odpowiedzi, dokonywane jest szczegółowe porównanie uzyskanych ofert i przedstawienie Klientowi jego wyników.
 • Wdrożenie i obsługa programu ubezpieczeniowego

  W imieniu Klienta doprowadzamy do zawarcia umów ubezpieczenia z wybranym zakładem ubezpieczeń. Po wdrożeniu programu ubezpieczeniowego jest on automatycznie objęty nadzorem obejmującym min. kontrolę płatności składek, wznowień polis, doubezpieczenia i prowadzenie korespondencji z zakładem ubezpieczeń. W przypadku powstania szkody udzielamy wszechstronnej pomocy w jej likwidacji.

Wynagrodzeniem naszym jest prowizja (kurtaż brokerski) wypłacana przez towarzystwo ubezpieczeń. Jest to opłata za dokonanie uzgodnień z Klientem i doprowadzenie do zawarcia umowy ubezpieczenia. Kurtaż w żadnym wypadku nie podwyższa wysokości składki, gdyż stanowi stały czynnik kosztów zakładu ubezpieczeń uwzględniony w każdej składce, niezależnie od sposobu i miejsca jej naliczania.

z wyrazami szacunku

Bolesław Rzepka

 • ul. Bodzentyńska 12
  25-308 Kielce
 • 41 346 29 49
 • +48 793 486 713
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dlaczego broker?

Jeśli zadajesz sobie pytania dlaczego broker lub czy jest ci potrzebny broker, odpowiedz sobie na kilka pytań. Więcej »